Posted in Uncategorized

Пејачот со години живее во луксузен стан, а сега соседите открија: „ Скитничка му седи пред врата“

Познатиот пејач Мирослав Илиќ веќе со години живее со сопругата Гордана во белградската населба Вишњичка бања. Интереснон е што неговите соседи за него имаат поделени…

Continue Reading...
Posted in Uncategorized

(видео) На Српската фолкерка Душица Грабовиќ и редат бакшиш во…..

Погледнете каде и редат бакшиш на Српската пејачка Душица Грабовиќ.

Continue Reading...
Posted in Uncategorized

Е ова се вика бакшиш – за две минути ќарил 2 500 евра!

Фолкерот Шако Полумента гостувал на една ромска свадба во Кан, каде за само една песна за 2 минути добил бакшиш од неверојатни 2 500 евра. Сватовите ги…

Continue Reading...
Posted in Uncategorized

ФОТО: Сите подзинаа гога ја видоа целосно гола – актерката вреснаод срам кога среде плажа остана без облека

Актерката Марион Котијар е фатена на плажа во незгоден момент. Убавата Марион со сопругот Гијом Канео во моментов одмора во Франција, но парот не успеал…

Continue Reading...
Posted in Uncategorized

Ништо не сокри: Испливаа голи фотографии од Зоран Шумадинац

Регионалната сензација Зоки Шумадинац кој се прослави со својот хит Аутотјун не престанува да ја шокира јавноста. Со своите пријатели на Фејзбук сподели експлицитна видео…

Continue Reading...
Posted in Uncategorized

Разводот одекна како бомба: Коки се разведе па се врати на поранешната девојка

Пред неколку месеци во медиумите се појави веста  дека се разведува македонскиот музичар Коки Јанков од сопругата Росана, а по разводот, се исели од станот…

Continue Reading...
Posted in Uncategorized

(Видео) Теодора ќерката на Ѓоко Јовиќ со прекрасна преработка “На Велигден сум се заљубил”

Слушнете ја новата обработка на евергринот на Џокси, „На Велигден сум се заљубил“ од страна на Теодора Јовиќ, 11-годишна ќерка на познатиот македонски пејач Ѓоко…

Continue Reading...
Posted in Uncategorized

(видео) Нова песна на Гоце Бананата

Нова песна промовираше Гоце Петрески Бананата насловена Клеопатра.

Continue Reading...
Posted in Uncategorized

Славниот пејач ја претепал девојката на која ѝ должел 64.000 евра затоа што си ги барала парите

Пејачот Халид Муслимовиќ е обвинет за сериозно насилство врз поранешната партнерка Соња Башиќ од Велика Кладаша и би можел да заврши во затвор! Против пејачот…

Continue Reading...
Posted in Uncategorized

ЛУЃЕ И НАСТАНИ Крај на прекрасната љубовна бајка! Даниел Кајмакоски се разведе од манекенката Кристина Димитриевска!

Победникот на “ Х- фактор“ и поранешен македонски евровизиски преставник Даниел Кајмаковски се разведува од неговата сопруга, манекенката Кристина Димитриевска, објави “Ексклузив“ на 1ТВ. Тие беа во…

Continue Reading...