Posted in Uncategorized

Аца Лукас за Врањеш: Тој кретен не ја уништува Карлеуша, туку нејзините и своето дете

Аца Лукас во разговорот со новинарите на „Курир.рс“ зборуваше за порно скандалот на својата колешка, Јелена Карлеуша. Се шокирав кога видов што направи кретенот. Тоа…

Continue Reading...
Posted in Uncategorized

Дејан Грујевски го објави својот прв спот

Неодамна Дејан снимаше видеозапис со ИН продукција а денес беше прикажан премиерно на Сателитската ИНТВ а сега веке го имаме и на youtobe

Continue Reading...