Posted in Uncategorized

Балканската пејачка очајна: Имам 29 години, моето дете расте, а јас не знам дали ќе бидам жива

На пејачката Ника Антолос, некогашна членка на популарниот бенд „Феминем“ кој во 2010 година ја претставуваше Хрватска на Евровизија, лекарите и дијагностицирале мултиплекс склероза, со…

Continue Reading...
Posted in Uncategorized

Сузана Гавазова со светски спот!

Една од најдобрите Македонски фолкерки Сузана Гавазова гази на Балканот ,таа е веќе позната и во Србија,Босна,и сите поранешни Југословенски републики.Ова е втор спот на…

Continue Reading...
Posted in Uncategorized

Новиот спот на Северина е снимка од нејзината свадба во Белград? Обожавателите конечно ја видоа како изгледаше како невеста

Северина кадрите од свадбената прослава во Белград ги искористи за новиот спот за песната „Кума“. Од снимката можеме да видиме дека на прославата и пееја…

Continue Reading...
Posted in Uncategorized

Сузана Гавазова во хумана акција (видео)

Хуманоста е доблест што во последно време не е на цена. Луѓето живеат во нивните телефони и не сакаат да ги видат другите и нивните…

Continue Reading...