Posted in Uncategorized

Ова никој не го очекуваше: Ќерката на Цеца ја покажа огромната тетоважа на вратот и предизвика бурни реакции во јавноста (ФОТО)

Младата пејачка Анастасија Ражнатовиќ покрена лавина од коментари на социјалните мрежи откако објави чудна фотографија. Имено наследничката на Цеца со фановите сподели несекојдневна фотографија на…

Continue Reading...