Posted in Uncategorized

Ненадејно почина мајката на Јелена Карлеуша!

Познатата новинарка и мајка на фолк пејачката Јелена Карлеуша Дивна Карлеуша денес е најдена мртва во нејзиниот стан,таа имаше 61 година .

Continue Reading...