Posted in Uncategorized

Анета Наковска ме одбија на Фолк фест Валандово само дека сум против власта!

Ова пред малку го напиша на својот фејзбук профил фолкерката Анета Наковска .

Continue Reading...
Posted in Uncategorized

Класико бенд и Ангела со Велигденско шоу

Деновиве познатиот тиквешки бенд “Класико” во соработка со ИН продукција одработи нов музички и видео проект со познати кавери од македонскиот мелос. Момците од бендот…

Continue Reading...