Posted in Uncategorized

Ќе полудите по новата песна и спот на Саша Ковачевиќ

Ако до сега бевме навикнати да гледаме многу згодни и разголени девојки во неговите спотови, српскиот пејач, Саша Ковачевиќ овој пат приреди друго изненадување. Тој…

Continue Reading...
Posted in Uncategorized

„Успеав за влакно да се спасам и да не бидам силувана“ – Потресна исповед на Гоца Тржан

Иако пејачката Гоца Тржан со Иван Маринковиќ не е веќе со години, нивниот брак се уште е главна тема во сите медиуми, а Иван во…

Continue Reading...
Posted in Uncategorized

Војна помеѓу Карлеуша и Митровиќ!

Денес голема војна преку смс пораки меѓу Јелена Карлеуша и сопственикот на пинк Телевизија Желко Митровиќ.Карлеуша преписките ги објави јавно на својот фејзбук профил.

Continue Reading...
Posted in Uncategorized

КОЛКУ ТЕЖИ БОГАТСТВОТО НА ГОРАН БРЕГОВИЌ:Во вojната изгyбив мнoгy, па од тој cтpaв купував луксузни вили!

Горан Бреговиќ е сопственик на околу 30 недвижности, пишува хрватскиот портал „24 сата“. Главно, тоа се луксузни вили, а поседува и станови и гарсониери. Неговото…

Continue Reading...
Posted in Uncategorized

Милица Тодоровиќ долго време мака мачи со вишокот килограми, а сега ја покажа новата фигура и сите се запрепастија

Единствената победничка на музичкото натпреварување „Ѕвездите на Гранд“ , Милица Тодоровиќ, веќе со месеци води битка со вишокот килограми, за што и во повеќе наврати…

Continue Reading...