Posted in Uncategorized

Фолк пејачот Орце Стефковски бесен на свој колега

Фолк пејачот Орце Стефковски на својот фејзбук профил објави трогателен статус,од она што можеме да заклучиме е дека се работи за негов колега,не наведува за…

Continue Reading...
Posted in Uncategorized

Премиерно новиот спот на Сузана Гавазова Сечање на твој грех

Сузана Гавазова го промовираше спотот за нејзината најнова песна Сечање на твој грех,наскоро очекувајте премиера на Македонската верзија за оваа песна.

Continue Reading...