Posted in Uncategorized

Е ова се вика бакшиш – за две минути ќарил 2 500 евра!

Фолкерот Шако Полумента гостувал на една ромска свадба во Кан, каде за само една песна за 2 минути добил бакшиш од неверојатни 2 500 евра. Сватовите ги…

Continue Reading...
Posted in Uncategorized

ФОТО: Сите подзинаа гога ја видоа целосно гола – актерката вреснаод срам кога среде плажа остана без облека

Актерката Марион Котијар е фатена на плажа во незгоден момент. Убавата Марион со сопругот Гијом Канео во моментов одмора во Франција, но парот не успеал…

Continue Reading...
Posted in Uncategorized

Ништо не сокри: Испливаа голи фотографии од Зоран Шумадинац

Регионалната сензација Зоки Шумадинац кој се прослави со својот хит Аутотјун не престанува да ја шокира јавноста. Со своите пријатели на Фејзбук сподели експлицитна видео…

Continue Reading...