Posted in Uncategorized

Шокантно откритие на Анабела: „Љубовниците на бившиот јадеа и спиеја во мојата куќа“

Анабела Атијас за време на гостувањето во една ТВ-емисија јавно проговори за многубројните прељуби на својот сопруг Гаги Ѓогани, со кого се разведе пред десет години. Пејачката призна…

Continue Reading...
Posted in Uncategorized

Гоца Тржан се налути: „Фала браќа Македонци на нулата’

Гоца Тржан се огласи на Твитер откако Македонија не и даде поени на Србија на Евросонг синоќа. – Фала браќа Македонци на нулатам јас гордо…

Continue Reading...
Posted in Uncategorized

ВИДЕО: За 2 денови 20 000 посети само на youtobe

Фолкерката Елена Јовческа не знае за зборот одмор кога е во прашање музиката. Она што го ветува на својата публика, таа секогаш го исполнува. Атрактивната…

Continue Reading...