Posted in Uncategorized

ГО ХАКИРАЛ ТЕЛЕФОНОТ НА ПЕЈАЧКАТА И СÈ ОБЈАВИЛ НА ИНТЕРНЕТ Уапсен маж кој наводно ги украл голите фотографии на Северина

Маж кој се сомничи дека украл сет голи фотографии од Северина Којиќ уапсен е во Хрватска. Полицијата се сомнева дека крадецот се занимава со високотехнолошки криминал. Овие…

Continue Reading...
Posted in Uncategorized

КОЛКУ Е ПОСТАРА ТОЛКУ Е ПОЗГОДHA: Неда Украден во седмата деценија од животот се coблече во бикини!

Летото само што не започнало, а јавните личности веќе познаа да се paзголуваат и coблекуваат во бикини. За Неда Украден годините се само бројка, а…

Continue Reading...
Posted in Uncategorized

Ангел Стојкоски промовираше нова песна заедно со спот

Во соработка со ИН продукција младиот Ангел Стојкоски деновиве снимаше нов спот за песната “Две сестри”. За музиката и аранжманот на песната се погрижи Златко…

Continue Reading...