Posted in Uncategorized

Врањеш наместо во судница со Карлеуша , направи неочекуван потег

Денеска во основниот суд во Белград требаше да се одржи судско рочиште на кое фудбалерот Огњен Врањеш ја тужи пејачката Јелена Карлеуша за навреда. Но…

Continue Reading...
Posted in Uncategorized

На Сузана Гавазова и Ким Кардашијан може да и завидува

Познатата струмичанка важи за една од најзгодните фолк пејачки во Македонија . И оваа титула ја носи веќе со години, а дека тоа е заслужено…

Continue Reading...