Posted in Uncategorized

Неда Украден незадоволна го напуштила шоуто Ѕвездите на Гранд: “Би можело да има малку повеќе почитување“

Неда Украден била гостин како член на жири во “Ѕвездите на Гранд“, а препирањата со постојаните членови на жирито не изостанувале. Пеачката, сепак не сакала…

Continue Reading...
Posted in Uncategorized

Куратица стана филмско село,најпопуларните пејачи снимаат спотови во ова село!

Ѓоко Јовиќ го промовираше новиот спот за песната “Решив дома да се вратам”. Видеото се снимаше на повеќе локации во Охрид, во соработка со ИН Продукција. Повеќето…

Continue Reading...