Милица Тодоровиќ долго време мака мачи со вишокот килограми, а сега ја покажа новата фигура и сите се запрепастија

Единствената победничка на музичкото натпреварување „Ѕвездите на Гранд“ , Милица Тодоровиќ, веќе со месеци води битка со вишокот килограми, за што и во повеќе наврати зборуваше јавно, а сега го покажа новото издание кое многумина ги остави без текст.

Имено, пејачката на мастер часот на мејк ап артистот Душан Лазиќ кој се одржа вчера во Белград ја прошета новата фигура и повеќе од очигледно е дека се вратила во форма.


Милица позирала со насмевка на лицето и по се изгледа е задоволна од фигурата.

Author: FOLKCLUBTV

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *