ЛУЃЕ И НАСТАНИ Тања Савиќ сопругот ја избркал од дома Пејачката се шокирала од неговите зборови

Пејачката Тања Савиќ сопругот ја исфрлил од дома и ја пратил во провод за да се опушти. Со оглед на фактот што пејачката работи со полна пареа, настапува и снима нов албум кој по се изгледа ќе биде и круна на нејзината кариера, меѓу сите тие работни обврски таа е максимално посветена на семејството и децата па скоро и да нема време за себе, а сега во интервју за српски „Свет“ откри што и порачал саканиот пред некој ден.


Не сакам веќе да те гледам дома, оди малку во град и забавувај се. Јас не сум неспособен, ќе ги чувам децата, а ти немаш што да бараш дома, дотерај се и танцувај до рано наутро, ми рече и јас морав да го послушам, открила пејачката.

Author: FOLKCLUBTV

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *