Ништо не сокри: Испливаа голи фотографии од Зоран Шумадинац

Регионалната сензација Зоки Шумадинац кој се прослави со својот хит Аутотјун не престанува да ја шокира јавноста.

Со своите пријатели на Фејзбук сподели експлицитна видео содрќина од туш кабина во која кажува како нема кој да му помогне, па затоа користи четка за грбот.

Пејачот и порано говореше како нема проблем да го покаже своето голо тело и нема од што да се срами.

Author: FOLKCLUBTV

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *