ФОТО: Сите подзинаа гога ја видоа целосно гола – актерката вреснаод срам кога среде плажа остана без облека

Актерката Марион Котијар е фатена на плажа во незгоден момент.

Убавата Марион со сопругот Гијом Канео во моментов одмора во Франција, но парот не успеал да ги избегне папараците кои ги следат.

Марион била фотографирана додека сопругот ѝ помагал да го облече оделото за сурфање, а во таа прилика градите ги прекрила со раце. Сите фотографии погледнете ги во галеријата:

Author: FOLKCLUBTV

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *