По повод на порно-скандалот на Северина, се огласи и нејзиниот свекор Кеба

По повод најновите експлицитни фотографии на поп-пејачката Северина Којиќ, кои кренаа голем прав во медиумите, се огласи и нејзиниот свекор, фолк-пејачот Драган Којиќ Кеба, кој изјави за медиумите:

Не сум загрижен… Едноставно, јас се навикнав… Се’ што се прави во животот, притоа не мислам на конкретната случка и на ујдурмата што се крие зад неа, Бог држи под контрола и гледа. Не знам што да кажам друго. Сметам дека не е примерно да зборувам. Кога знам дека се’ е во ред и со тоа и без тоа“, изјави Кеба.

 

You may also like...