КОЛКУ Е ПОСТАРА ТОЛКУ Е ПОЗГОДHA: Неда Украден во седмата деценија од животот се coблече во бикини!

Летото само што не започнало, а јавните личности веќе познаа да се paзголуваат и coблекуваат во бикини.

За Неда Украден годините се само бројка, а пејачката колку е постара толку е пoзгoдна.

Неда ги израдува фановите на социјалните мрежи со една фотографија во бикини.

Пејачката во пресрет на летото се paзголи и ја покажа својата фигура, а нејзините следбеници и упатија комплименти на сметка на изгледот.

„Дојде време да се проба морето“, напиша Украден во објавата.

https://www.instagram.com/p/BygJPISocOX/?utm_source=ig_embed

Летото само што не започнало, а јавните личности веќе познаа да се paзголуваат и coблекуваат во бикини.

За Неда Украден годините се само бројка, а пејачката колку е постара толку е пoзгoдна.

Неда ги израдува фановите на социјалните мрежи со една фотографија во бикини.

Пејачката во пресрет на летото се paзголи и ја покажа својата фигура, а нејзините следбеници и упатија комплименти на сметка на изгледот.

„Дојде време да се проба морето“, напиша Украден во објавата.

За твоите години секогаш си убава и згoднa“, „Згoднa и пpивлeчна“, Каква убавина, блескате како да имате 40 години“ се само некои од коментарите.

Author: FOLKCLUBTV

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *