ЌЕ ВИ СЕ ЗАВРТИ ВО ГЛАВА ОД БРОЈКИТЕ:Еве какви автомобили возат дел од Српската естрада!

Директорот на “Гранд” Саша Поповиќ има многу вреден автомобил, но многумина нa естрасата имаат многу поскапи возила од него.
Саша Поповиќ одвои дури 67.000 евра за Mercedes GL 350.

Фолк ѕвезда Дара Бубамара даде неверојатни 110.000 евра за нејзиниот rendž rover. Пејачката е позната по возбудливото и побрзо возење.

Аца Лукас
Porse на познатиот пејач е во вредност од 90.000 евра.

Ацо Пејовиќ
Цената на Jaguarоt достигнува 100.000 евра.

Маја Беровиќ
Пејачkaта се вози во hamer од 58.000 евра.

Сека Алексиќ
Mузичката ѕвезда има Мерцедес SLK од 100.000 евра.

Kurir.rs/Foto Marfina Lopičić

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *