Тотален пресврт! Северина и Игор Којиќ остануваат заедно !

После бројни шпекулации дека бракот им се распаѓа, Северина Којиќ пред неколку минути ставила точка на бројните наводи за нејзиниот развод со Игор Којиќ.

Имено таа на својот сопруг му го честитала 33 роденден на својот Инстаграм со заедничка слика и порака:


– На ова прекрасно машко суштество среќно впловување на 33 обрти! Среќно, љубов. Сакам што се сакаме. Љубовта со љубов се враќа – напишала Северина

Author: FOLKCLUBTV

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *